DomůAkční nabídkaKaprařina: 1000 metrů vlasce FOX za méně jak 300 korun. Dostupný ve...

Kaprařina: 1000 metrů vlasce FOX za méně jak 300 korun. Dostupný ve 4 průměrech

- Reklama -

Vlasec na kapry je základním předpokladem k úspěchu. Pokud má rybář kvalitní vlasec na kapry, pak se na něj může při zdolávání ryby, ale i nahazování, stoprocentně spolehnout. Jaký kaprový vlasec ale vybrat? Podívejte se na tento od firmy FOX.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

 

Silon na kapry FOX Carp Mono

Hledáte cenově dostupný, ale kvalitní, vlasec na kapry? Pak by vás mohl zajímat tento kaprový silon Carp Mono od anglické značky FOX. Jde o cenově dostupné navazovací vlákno, které má ale vynikající vlastnosti při lovu kaprů. Takže pokud ještě nemáte namotaný nový silon na sezónu, pak právě tenhle by mohl být „horkým kandidátem“. Silon na kapry FOX je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Vlasec na kapry FOX Carp Mono nabízí hned několik předností. Zaprvé: Jednou z nejlepších vlastností je určitě nenápadné zbarvení. Vlasec na kapry Carp Mono od anglické značky FOX má krásně zelenou barvu, která je „neviditelná“ na drtivé většině podvodních terénů u nás. Zelená barva nejde vidět na zanesených nebo zarostlých dnech, takže ani zkušený kapr nerozpozná zradu.

Rybáři si u kaprových silonů od firmy FOX zvykli na vysokou oděruvzdornost. A tuto vlastnost má i tenhle levný kaprový vlasec, který vydrží opravdu hodně. Proto ho rybáři používají i při lovu kaprů na těžších terénech, které se skládají třeba z kamení, anebo na kterých je velké množství překážek a nečistot (např. spadané větve).

Velkou přednost také vidíme ve vysoké pevnosti v uzlu. Silon je vyrobený tak, aby po navázání háčku nebo obratlíku uzel držel velmi pevně. A to je pochopitelně zcela zásadní! Tahle vlastnost je nejvíce zapotřebí při lovu těch největších ryb, kdy potřebujeme spolehlivé a pevné vlákno.  

Dále: Tento kaprový silon Carp Mono má nízkou průtažnost, což ocení každý rybář například při lovu v dálce. Právě díky nízké průtažnosti jsou záseky přesné a rychlé, a to i na zmíněnou větší vzdálenost, třeba při chytání na rozlehlejších revírech. Co je to ta nízká průtažnost? Jde o to, že když rybář má nahozeno dále, a při záběru zasekne, tak se silon tolik nenatáhne.

 

Na výběr 4 průměry

Vlasec na kapry Carp Mono od firmy FOX se dodává ve 4 průměrech. Rybáři si mohou obstarat vlákna v průměrech 0,30 mm, 0,33 mm, 0,35 mm a 0,38 mm. Nejtenčí silon rybáři rádi používají při chytání na menších vodách, kdy není zapotřebí se při nahazování do prutu (a silonu) tolik opírat. Vlasce 0,33 mm a 0,35 mm jsou potom nejoblíbenějšími průměry, které rybáři používají nejvíce.  

Nejhrubší silon o průměru 0,38 mm pak rybáři používají na těžkých lokalitách, na kterých je třeba velmi náročný podvodní terén plný překážek, kamení a spadaného nepořádku (potopené větve). Toto vlákno je pak velmi oblíbené například i na silně zarostlé vody nebo při chytání v blízkosti leknínů, protože rybář má jistotu, že takto hrubý silon vydrží i „hutný trs“ z vodních rostlin.

Pokud hledáte cenově dostupný vlasec, na který se můžete při lovu velkých kaprů spolehnout, pak se rozhodně podívejte na tento silon na kapry Carp Mono od firmy FOX. Jde o krásně pevné vlákno s minimálně průtažností, velkou oděruvzdorností, a nenápadností ve vodním prostředí. Za nás palec nahoru! Kaprový silon FOX je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -