DomůRybářské radyRybářská vědaRYBÁŘSKÉ PODVODNÍ VIDEO: Sledování rybího hejna

RYBÁŘSKÉ PODVODNÍ VIDEO: Sledování rybího hejna

- Reklama -

Napadlo by vás někdy, že se i poměrně kousek od břehu, vyskytují početná hejna ryb? Vážně! Tentokrát jsme se snažili zjistit, co se pohybuje poblíž potopených překážek v blízkosti břehu. A byli jsme překvapení. Jen kousek od břehu ve spadaném listí sbírá potravu obrovské množství ryb. Přinášíme rybářské podvodní video, na kterém jsme zaznamenali celé hejno ryb. Tak se koukněte!

S naší kamerou jsme se vydali do míst, kde se v blízkosti břehu nacházejí stromy. Pod nimi se rozprostírá velice členité dno, které posévá spadané listí z okolních stromů. A právě v těchto polích z mrtvých listů ryby velice aktivně pátrají po potravě. K snědku totiž tady najdou spoustu potravy!

Doporučení: Video si přehrajte v co nejvyšší kvalitě (480p)

Naši kameru jsme ponořili jen kousek od břehu, přibližně pouhé 3 metry. I přesto se ale v takto krátké vzdálenosti pohybují početná hejna ryb. Při našem ponoru jsme zaznamenali především početné hejno plotic. To velice aktivně sbíralo spadanou potravu.

Nyní máte jedinečnou možnost pozorovat, jak se ryby při sběru přirozené potravy chovají. Je zajímavé sledovat, jak se celé hejno pod vodou pohybuje. Zjistěte, jak žijí ryby ve svém přirozeném prostředí! Každého rybáře naše záběry jistě potěší. Podívejte se!

Autor: Viktor Krus

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -