DomůAkční nabídkaSvětlo do bivaku, které nepřitahuje komáry: Vydrží svítit i desítky hodin

Světlo do bivaku, které nepřitahuje komáry: Vydrží svítit i desítky hodin

- Reklama -

Světla do bivaku jsou nenápadnou součástí rybářské výbavy, bez které si ale rybáři už moc nedokážou představit fungování. Tato světla díky vysoké svítivosti kolikrát trumfnou i výkonné čelovky.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Díky tomuto výkonu v bivacích (ale i venku) dokážou osvítit opravdu hodně velkou plochu. Navíc! Kvalitní světlo do bivaku mívá vysokou výdrž, takže dokáže svítit dost dlouhou dobu. Proto rybáři tuto elektroniku k vodě s velkou oblibou nosí. Jaké světlo ale vybrat? Podívejte se například na TOP světlo do bivaku od slovenské značky Delphin, které nabízí skvělé vlastnosti…

 

Světlo do bivaku Delphin LightBAR s ovladačem

Z našeho pohledu jedno z nejlepších světel do bivaku pro rybáře na trhu! Tohle světlo je velmi „nenápadným produktem“, což je z našeho pohledu velká škoda, protože nabízí opravdu perfektní vlastnosti za velmi přijatelnou cenu. Čím začít? Světlo do bivaku Delphin je dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

Světlo do bivaku Delphin LightBAR se dá nastavit do dvou zbarvení. Rybář si tak může vybrat mezi klasickým bílým nebo oranžovým světlem. Světlo má pak několik „režimů“ svícení, které si rybář nastavuje dle svého vlastního uvážení. Rybář si může sílu bílého svícení jednoduše nastavit na 5 %, 30 % nebo 100 %.  Oranžové světlo lze pak nastavit na 50 % nebo 100 %.

Proč oranžové světlo? Slovenská značka Delphin uvádí, že obrovskou výhodou tohoto odstínů světla je to, že nepřitahuje komáry. Takže ve chvíli, kdy bude mít rybář oranžové svícení v bivaku, tak je mnohem menší pravděpodobnost, že bude lákat nepříjemný hmyz. Kromě toho je toto světlo velmi příjemné i při posezení u vody před bivakem, protože není tolik ostré.

VIDEO: Světlo do bivaku Delphin LightBAR? 

Významnou přednosti vidíme i v tom, že toto světlo do bivaku má opravdu velkou výdrž! Pří bílém svícení na 5 % světlo vydrží až 180 hodin, na 30 % vydrží až 26 hodin a na 100 % pak vydrží až 8 hodin. Co se týče oranžového světla, tak to při svícení na 50 % vydrží 16 hodin, na 100 % svítí až 8 hodin. Super!

Příjemným doplňkem je potom i příslušenství, které k světlu rybář dostane. Nejvýznamnějším plusem je určitě dálkové ovládání, které výrazným způsobem zpohodlňuje používání této svítilny do bivaku. Tohle je fakt super! Dalším příslušenstvím jsou magnetická poutka, která dovolují připevnění světla na střechu bivaku tak, aby osvětlovalo co největší prostor (viz video). Samozřejmostí je, že součástí balení je i nabíječka. A jak je to s nabíjením? Doba nabíjení trvá asi 4 hodiny.

Při pobytu venku s tímto světlem ale dávejte bacha! Slovenská značka Delphim uvedla, že světlo sice vydrží slabší dešťové srážky nebo silnější rosu, rozhodně to ale není světlo, které můžete nechat venku na silném lijáku! Na tohle pozor! Pokud vás tedy u vody přepadne silnější dešťová přeháňka, pak světlo schovejte do bivaku… 

Jaké světlo do bivaku vybrat? Pokud hledáte výkonnou svítilnu do bivaku, pak se rozhodně podívejte na tuto od slovenské značky Delphin. Světlo do bivaku Delphin LightBAR nabízí širokou škálu možností svícení, kterou ocení každý rybář! Výborná je výdrž světla, anebo jeho rychlé dobíjení. A to vše za fakt hodně rozumné peníze! No ano! Podobné světlo by u jiné značky mohlo vyjít mnohonásobně dráže! Světlo do bivaku od slovenské značky Delphin je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -