DomůAkční nabídkaNOVINKA: Super lehký stojan na pruty nejen na jednodenní vycházky! Kvalita za...

NOVINKA: Super lehký stojan na pruty nejen na jednodenní vycházky! Kvalita za rozumné peníze!

- Reklama -

Kvalitní stojan na pruty je základ! Pokud rybář nemá kvalitní stojan, pak jsou jeho miláčci (pruty a navijáky) ve velkém ohrožení! Na stojanech na pruty by se rozhodně nemělo šetřit. To ale neznamená, že za kvalitní stojan na pruty musíte utratit polovinu výplaty. To ani náhodou! Na rybářském trhu se objevily hodně zajímavé stojany na pruty za super nízké ceny. Tyhle stojany nabízí maximální stabilitu, kvalitní zpracování, suprové materiály, přitom jejich cena je opravdu hodně zajímavá! Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Stojan na pruty Giants Fishing Compact Rod Pod

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový stojan na pruty od české značky Giants Fishing, který nabízí opravdu hodně muziky za málo peněz. Musíme začít váhou: Tento stojan na pruty váží pouhých 1,4 kilogramu, proto je naprosto dokonalý třeba jen na jednodenní vycházky k vodě. Navíc, konstrukce stojanu je velmi jednoduchá, díky čemuž ho postavíte a zase sbalíte během několika okamžiků. Super!

To, že je tento stojan lehký, ale neznamená, že by měl problémy se stabilitou. To ani náhodou! Stojan na pruty Compact Rod Pod velmi dobře drží na (téměř) jakémkoliv povrchu – na kamenech, mezi kořeny, na blátě, na betonu a jiných terénech. A i když budete chytat na hodně těžkém terénu, nevadí to! Nohy stojany lze libovolně nastavit tak, abyste měli dokonalou polohu pro vaše pruty s navijáky. Konstrukce je zhotovena z oceli a hliníkové slitiny (proto ta nízká váha).

Stojan na pruty je zkonstruován tak, aby rybář na něj mohl položit 3 pruty. A i když budete chytat na vodách, kde se na 3 pruty nesmí lovit, nevadí to. Volné místo je například dokonalé pro opření podběráku (budete ho mít po ruce). Rozměry stojanu jsou 85 x 40 x 47 centimetrů, což je opravdu dostatek prostoru. Samozřejmostí je i délkové nastavení stojanu v jeho středové části na různě dlouhé pruty. Luxus!

Příjemným bonusem je, že ke stojanu dostanete i polstrovaný obal, ve kterém se mnohem pohodlněji nosí k vodě. Velký palec nahoru! Pokud hledáte kvalitní stojan na pruty, který se k vodě nepronese, podívejte se na tento. My se do něj zamilovali!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod Gaube

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Druhá novinka z dílny české značky Giants Fishing! Tento stojan každého rybáře zaujme jeho konstrukcí. V čem je jiná? V tom, že nohy a hrazdy jsou rozložitelné bez demontáže. Díky tomu je sestavení a sbalení tohoto stojanu otázkou několika málo okamžiků. Vše rychle a jednoduše!

Tento stojan na pruty váží 2,8 kilogramu, takže i tento model je opravdu lehký. Rozměry jsou 79 x 47 x 57 centimetrů, což je dostatek místa pro 3 pruty s velkými kaprovými navijáky. Super! Na tomto stojanu máme velice rádi to, že má opravdu malé přepravní rozměry, což výrazně přispívá k většímu komfortu pro jeho dopravení k vodě. Luxus! Tento stojan je dodáván v pevném tubusu, takže se s ním velmi pohodlně chodí k vodě.

Stojan Gaube od české značky Giants Fishing nabízí bytelnou a stabilní konstrukci, díky které jde velice jednoduše postavit a zase sbalit. Stojan je stabilní i na hodně těžkých terénech, kde hrozí převrhnutí. U tohoto stojanu na pruty to rozhodně nehrozí! Pokud hledáte stojan na pruty, který rychle postavíte a zase sbalíte, sáhněte po tomto!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

NÁLOŽ NOVINEK: Giants Fishing slaví 10 let! Na trhu sype jednu novinku za druhou!

Česká značka Giants Fishing letos slaví 10 let! A na tohle jubileum si tahle firma, která má „doupě“ na české straně Krkonoš ve Vrchlabí, připravila obrovskou spoustu novinek. Co vás na nich okamžitě zaujme? Nízká cena! Skvělé zpracování! Kvalitní materiály! Unikátní design! Ano, všechny tyhle „laskominy“ vypadají opravdu skvěle, přitom jejich cena je více než rozumná. Tak co si značka Giants Fishing připravila?

Luxusní křesla pro rybáře: Česká značka Giants Fishing představila nová křesla pro rybáře. A musíme říct, že tohle je fakt bomba! Tato křesla jsou nádherně lehká, přitom neskutečně odolná a stabilní. Absolutní luxus! Navíc, i přes obrovskou kvalitu, kterou tato křesla nabízí, jsou k dostání za opravdu hodně zajímavé ceny. Za takové peníze něco podobného rozhodně neseženete! Doporučujeme!

VÍCE ZDE: Rybářská křesla jsou dostupná na e-shopu Chyť a pusť

Nadupaná camo pouzdra na pruty: Tohle bude hit letošní sezóny! Podívejte se na špičková pouzdra v luxusním camo provedení. Co nejvíce ceníme? Že tato pouzdra jsou zhotovena z pevné látky, která se po jedné jediné sezóně neprošoupe. Navíc, na pouzdrech naleznete kvalitní zipy a jezdce, u kterých nehrozí nepříjemné „rozjetí“ nebo zlomení. Špičková práce! Pouzdra pro rybáře Giants Fishing jsou k dostání v několika provedeních…

VÍCE ZDE: Pouzdra na pruty jsou dostupná na e-shopu Chyť a pusť

Pouzdra na „cokoliv“: I v těch nejmenších rybářských věcech je zapotřebí mít pořádek! No, a k tomu vám skvěle poslouží několik typů pouzder na bižuterii, zátěže, navazovací materiály, PVA punčochy a další drobnosti. Nechybí ani praktické pouzdro na elektroniku! Na výběr je z celé řady druhů! Zase: Pouzdra jsou vyrobena z kvalitního materiálu, který je krásně pevný a odolný. Samozřejmostí jsou i bytelné zipy a jezdci, kteří toho snesou opravdu hodně. A hlavně! Ten design! Tahle pouzdra vypadají více než luxusně! Cena? Hodně zajímavá!

VÍCE ZDE: Pouzdra na drobnosti jsou dostupná na e-shopu Chyť a pusť

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -