DomůAkční nabídkaUmělá štika: Geniální nástraha! Tajná zbraň na ty největší štiky v našich...

Umělá štika: Geniální nástraha! Tajná zbraň na ty největší štiky v našich vodách!

- Reklama -

Štika je kanibal. U tohoto druhu není vůbec žádnou výjimkou, že jedna štika zaútočí na druhou. Kvůli tomu se například štiky vysazují daleko od sebe. Tento dravec má své teritorium, které zuřivě brání. A běda! Běda jestli se na území štiky objeví jiná konkurentka. Pak nastane boj na život a na smrt. Proto umělé nástrahy, které imitují štiky, patří k těm nejúspěšnějším. A to i na ty největší štiky v našich vodách…

Ano, umělé nástrahy, které věrně imitují štiky, skutečně patří k těm nejlepším. Díky této nástraze jste schopni vyprovokovat jakoukoliv štiku k útoku. Důvod je jasný: Štika na svém území nesnese konkurenci. Tato taktika platí i na velké a zkušené štiky, které jen tak na něco nereagují. Ale pokud i „stará dáma“ spatří na jejím území cizí štiku, začnou se dít věci. Tenhle pokus o „lup kořisti“ se prostě neodpouští!

 

gumova_stika_savage_gearGumová štika Savage Gear 3D

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Firma Savage Gear patří k předním světovým producentům umělých nástrah pro lov dravých ryb. Jejich nástrahy, které jsou zhotoveny z těch nejmodernějších materiálů, mají zcela unikátní vlastnosti. Perfektní chod, důraz na detail a výborná funkčnost dělají z těchto nástrah naprostou špičku.

Pro každého milovníka lovu štik je jistě velmi dobrou zprávou, že firma Savage Gear vyrábí i gumové štiky. A tyto nástrahy jsou naprosto fantastické! Brilantní napodobení těla štiky, kde nechybí ani ten nejmenší detail, je naprosto úžasné. Nástraha má dokonce břišní a prsní ploutve, které jí dávají při jejím vedení zcela unikátní chod. Člověk by si pomyslel, že tahle nástraha je živá! Navíc, prvotřídní materiály slibují, že tato nástraha se ve vodě chová naprosto přirozeně. Tady nerozpozná zradu žádná štika, a to ani ta největší a nejzkušenější!

stika_savage_gearA ještě k těm chytrým detailům: Uvnitř nástrahy je zabudovaný důmyslný systém vodících trubiček ve tvaru Y, které dovolují nainstalovat háčky na hřbet nebo na břicho. Tohle je geniální! A ještě něco! Na tělíčku nástrahy naleznete dokonce imitaci „plísňové infekce“, která napodobuje vážné „zranění“. Což z této umělé štiky dělá snadnou kořist. Je neuvěřitelné, na co všechno výrobce při tvorbě této fantastické nástrahy myslel…

Umělé štiky od firmy Savage Gear jsou k dostání ve dvou variantách. První štika má délku 20 centimetrů a hmotnost 66 gramů. Druhý typ umělé štiky je 30 centimetrů dlouhý a 210 gramů těžký. Pro chytání štik v našich podmínkách je první varianta této umělé štiky naprosto ideální! Velká štika je pak zajímavá pro ty rybáře, kteří se chystají lovit štiky z lodě. Pokud se chystáte na velké a opatrné štiky, tuhle nástrahu si přibalte s sebou! Je parádní!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -