skingbranding-banner

RVAČKA: Na Sázavě se pobili rybáři, jeden skončil v nemocnici! „Nebyl jsem na sračky!“ brání se agresor


V Ledči nad Sázavou na Havlíčkobrodsku došlo k nepříjemnému incidentu. Na břehu řeky Sázavy se pobili dva rybáři. U Sázavy se do konfliktu dostal muž ve věku 48 let, druhému bylo 74. Podle Denik.cz se konflikt odehrál tak, že mladší rybář hodil toho staršího do řeky. Senior nakonec musel vyhledat lékařskou pomoc. Agresivní rybář může skončit ve vězení až na 3 roky.  

„Napadený senior byl na břehu řeky, kde ho podnapilý mladší muž napadl nejprve slovně, a poté i fyzicky. Senior utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici. Další škoda mu vznikla ještě na poškozeném rybářském vybavení a osobních věcech, předběžně bya vyčíslena na pět tisíc korun,“ řekla pro Denik.cz policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Rozvášněnou dvojici rybářů museli uklidňovat přivolaní policisté. Ti museli dokonce zamezit dalšímu napadení. Podle Denik.cz měl agresor v dechu přes 1 promile.

„Trochu jsem napitý byl, ale rozhodně jsem nebyl na sračky,“ řekl pro tamní noviny mladší z rybářů. Tento rybář může mít ještě pořádné oplétačky se zákonem. Policisté jej totiž podezřívají z trestných činů ublížení na zdraví, poškozování cizí věci a nebezpečného vyhrožování. Agresor totiž staršímu rybářovi i vyhrožoval, že ho zabije. K tomu jej nechtěl pustit z vody. Podle Denik.cz hrozí rybářovi až 3 roky vězení.

„To je jeho verze. Chytali jsme od sebe asi třicet metrů. Já jsem mu chtěl pomoc, protože jsem ho viděl, jak se plácal ve vodě, když se snažil z řeky dostat rybu. Zabraly mu totiž oba pruty najednou a začal zmatkovat. Podával jsem mu ruku a on na mě začal řvát. Nevím, proč mu přeskočilo. Kdybych mu nepomohl, tak by se tam utopil,“ řekl tamním novinám údajný agresor. Podle další verze měl konflikt vzniknout i proto, že mladšímu rybářovi se nelíbilo, jak se ten starší chová k rybám.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Obrovský kapr: Další ryba o váze 30 kilogramů z české vody! Rybář přelstil gigantického šupináče!

admin | přečteno: 2333x | 17.07.2018 | Žádné komentáře

Českým kaprařům se náramně daří! Není tomu tak dávno, co …

Kauza Labe: Zázrak! Majitel soukromého revíru vrátí kapitálního kapra do Labe!

admin | přečteno: 3251x | 17.07.2018 | Žádné komentáře

Po obrovském tlaku kaprařské veřejnosti na soukromý revír, ve kterém …

VIDEO: Dětský tábor Jakuba Vágnera má obrovský úspěch! Malí rybáři ulovili gigantického amura!

admin | přečteno: 1430x | 16.07.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském táboře pro děti Katlováček probíhá již druhý turnus. …

Komentáře

  • Kdyby toho chudáka důchodce v té řece utopil, za to jak se choval k rybám, žádná škoda by asi nevznikla ( důchodci umírají věkem běžně, tak by jen uspíšil přirozený běh věcí).
    Určitě to byl důchodce-masař a mladší rybář byl sportovní.
    Takže důchodcům u vody nepomáhejte, nebo se na vás vrhnou, polámou si svoje pruty, skočí do řeky a pokusí se při sebevraždě stáhnout do řeky i Vás. a když přežijou tak zavolají policajty.
    Lidi sou přemnožený, měli by se lovit 24 hodin denně jako ty přemnožený sumci a odvážet do soukromých ústavů (gerontologická kafilerka s.r.o).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.