DomůNovinkySvazové non-stop rybaření začalo: Rybáři mohou rybařit 24 hodin vkuse na první...

Svazové non-stop rybaření začalo: Rybáři mohou rybařit 24 hodin vkuse na první vodě

- Reklama -

Včerejším dnem odstartovala „non-stop sezóna“ na tuzemských svazových lokalitách. Rybáři totiž mohou od začátku května chytat 24 hodin vkuse na svazové lokalitě Písková Lhota nedaleko Prahy.

Ilustrační foto: InRybar.cz

Od včerejšího dne mohou rybáři využít možnost non-stop rybolovu na svazové pískovně Písková Lhota nedaleko Prahy. Právě o tuto rybářskou lokalitou se stará Středočeský územní svaz, který pozval rybáře na noční rybaření.

„Na vodní ploše SÚS Písková Lhota začíná 24hodinový rybolov, který potrvá až do konce září. Žádáme lovící o dodržování všech podmínek a pravidel odlovu,“ uvedl Středočeský územní svaz.

Písková Lhota je první svazovou lokalitou, na které se zahajuje 24hodinové rybaření na svazových lokalitách. Na dalších vodách, o které spadají do svazového rybolovu, bude možné non-stop rybařit až od 16. června. Kompletní seznam revírů s výjimou pro non-stop rybaření naleznete v tomto seznamu

 

Rybáři mohou na Pískové Lhotě bivakovat

Noční rybaření bývá neodmyslitelně spojeno s bivakováním. A rybáři na Pískové Lhotě nemusí mít obavu z nějakých nepříjemností. Ne, Středočeský územní svaz totiž bivaky na březích pískovny povoluje, jen je zapotřebí mít bivaky bez podlážky.

VIDEO: Jak to vypadá na Pískové Lhotě? Podívejte se na video přímo z místa

Důležitou náležitostí ale je zaplacení místenky prostřednictvím SMS. „Po zaplacení může dotyčný na pískovně setrvat 24 hodin (například zaplatí si místenku v pátek v 15:00 hodin a na pískovně může provádět odlov do sobotních 15:00 hodin), vysvětlují středočeští rybáři.  

Vedení středočeských rybářů upozorňuje, aby všichni rybáři dodržovali platná pravidla na Pískové Lhotě. Kontroly budou probíhat, protože od května budou na lokalitě i správci. „Od května se na pískovnu vrací správci, kteří budou kontrolovat nejen dodržování stanovených podmínek, ale i výše zmíněné pobyty,“ doplňuje Středočeský územní svaz.

Pokud si chcete vyzkoušet non-stop rybaření na některé z vodních ploch Středočeského územního svazu, pak se podívejte na kompletní podmínky odlovu. A pokud se chcete podívat na konkrétní pravidla na zmíněné pískovně Písková Lhota, pak se podívejte na pravidla pro rybaření na pískovně.

 

Do pískovny se nasazovaly krásné ryby

Středočeští rybáři si Pískovou Lhotu opravdu hýčkají, a do této svazové vody nasazují krásné ryby. O poslední „várce nových ryb“ informovali středočeští rybáři teprve před několika dny, kdy do pískovny dovezli 500 kilo kaprů o průměrné hmotnosti 2 kg/ks. Kromě kaprů pak rybáři ještě nasadili i 62 kilo štik o kusové hmotnosti 2 kilogramy.

Velkou spoustu ryb pak rybáři do Pískovné Lhoty dovezli třeba před měsícem, kdy do této svazové vody nasadili hned 2000 kilo kaprů. A šlo o nádhernou násadu, protože kusová hmotnost byla 2 kilogramy. Pokud si tedy chcete užít non-stop rybaření už v květnu, pak zavítejte na Pískovou Lhotu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -