skingbranding-banner

SEZÓNA PYTLÁKŮ JE TADY! Porybný naháněl dva pytláky. Jednoho z nich chytil!


policie

Přicházející léto není pouze signálem pro rybáře, kteří se těší na následující dva měsíce krásného rybaření. V letním období také vzrůstá počet případů nelegálního rybaření. Například na Kolínsku naháněl tamní porybný dva pytláky, kteří nelegálně rybařili na revíru u Starých lázní. Porybný nakonec jednoho pytláka dopadl. Ten druhý mu ale utekl…

Porybný kontroloval revír u Starých lázní, když v tom si všiml dvojice rybářů. A jak se s postupem času ukázalo, tak tyto osoby chytaly na této vodě neoprávněné. Porybný tak chtěl zjistit totožnost těchto osob. Pytláci se ale pravděpodobně nechtěli porybnému prokázat. Takže muselo přijít na řadu přivolání městských strážníků. Bohužel, než strážníci dorazili, jeden pytlák porybnému utekl.

AKCE: Rozdáváme boilies na kapry ZDARMA!

K celému incidentu se kolínskému deníku vyjádřila i mluvčí kolínské městské policie Helena Honkiszová: „Na místo se dostavila hlídka, které se člen rybářské stráže prokázal a požádal o zjištění totožnosti muže, kterého chytil.“ Tisková mluvčí pak ještě dodala, že druhá osoba porybnému utekla.

Jak celý incident pokračoval? Městští policisté nakonec totožnost muže zjistili, ale vyřešení incidentu nechali na porybném, který má status úřední osoby. Takže porybný po zjištění totožnosti muže nakonec celou věc vyřešil sám. To, jak porybný s pytlákem tuto záležitost vyřídil, není známo.

 

Brutální případy pytláctví!

Na InRybar.cz v současné době zveřejňujeme i seriál, který naše čtenáře dostane přímo do světa porybných. V minulých textech jste se mohli dočíst o tom, jak pytláci masakrovali hejna candátů v hájeném úseku revíru. V květnu! Autorem těchto textů je porybný, který ale vzhledem k vykonávání své funkce, chce zůstat v anonymitě. Přesto, jeho texty jsou opravdu jen pro silné nátury. To, co se na našich vodách děje, je opravdu nechutné!

Texty o pytláctví na InRybar.cz

ŽIVOT PORYBNÉHO: O tom, jak banda pytláků masakrovala hejna trofejních candátů. V květnu!

ŽIVOT PORYBNÉHO: O tom, jak banda pytláků masakrovala hejna trofejních candátů. V květnu! (2. díl)

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

pohar

RYBÁŘSKÝ ZÁVOD: Přijeďte na prestižní závody na rybníku Jelito! Vítěz si odnese super ceny!

admin | přečteno: 344x | 18.08.2017 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz zve všechny rybáře na již 3. ročník …

kapr

Prsty za žábry nebo v očích! „Stop týrání kapitálních kaprů!“ burcuje Lukáš Krása

admin | přečteno: 3020x | 18.08.2017 | 1 komentář

Známý kaprař Lukáš Krása rozvířil velmi důležitou diskuzi mezi českými …

kapr

VIDEO: Karel Nikl připravil pro mladé kapraře parádní akci! Palec nahoru!

admin | přečteno: 297x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Super video z dílny firmy Karla Nikla se nedávno objevilo na …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>