skingbranding-banner

SUPERAKCE: Rozdáváme boilies na kapry ZDARMA!


kapr

Rybářský e-shop InFish.cz spustil s firmou Extra Carp jedinečnou akci! Při nákupu libovolného druhu boilies Extra Carp Magic Squid dostanete i balení boilies Extra Carp Hard Hook zcela ZDARMA! Oba druhy boilies, které získáte na rybářském e-shopu InFish.cz, patří k perfektním nástrahám na kapitální kapry. Využijte této jedinečné akce na InFish.cz a získejte perfektní boilies na kapitální kapry zcela ZDARMA!   

Boilies od firmy Extra Carp. Tyto kuličky v poslední době válcují kaprařský trh. A není se vůbec čemu divit. Výrobce do tohoto boilies přidává kromě hromady kvalitních surovin i čerstvě namleté kalamáry. A právě kalamáři patří k těm nejlepším složkám pro lov kapitálních kaprů! Proto je boilies od firmy Extra Carp tak účinné. V minulosti na tyto kuličky rybáři nachytali na českých revírech nespočet kaprů okolo 25 kilogramů. Při zahraničních výpravách se pak rybáři s tímto boilies dostali na kobylku kaprům, kteří přesahovali magickou hranici 30 kilogramů! Tohle boilies rozhodně vyzkoušejte…

kapr

 

boilies_zdarmaBoilies Extra Carp Magic Squid

Cena: od 279 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

AKCE: Boilies Hard Hook zcela ZDARMA!

Boilies Extra Carp Magic Squid. Velice povedené kuličky, které při lovu kaprů zaručeně boiliesjezdí. Toto můžeme s čistým svědomím prohlásit, neboť jsme na toto boilies nachytali hromadu nádherných kaprů. Musíme se vrátit k onomu tajemství úspěchu tohoto boilies – ke kalamářům. Právě kalamáři jsou v tomto boilies bohatě obsaženi. Výrobce do tohoto boilies přidává kalamáry v čerstvě namletém stavu. Takže kuličky od firmy Extra Carp získávají ještě lepší vlastnosti při lovu kapitálních kaprů.

boiliesNesmíme ale zapomenout ani na další kvalitní suroviny. V boilies Extra Carp Magic Squid jsou bohatě obsaženy i další složky – například játrový prášek, GLM nebo betain. Jak sami vidíte, tak boilies Extra Carp Magic Squid obsahuje velice kvalitní suroviny, které jsou pro lov kapitálních kaprů nepostradatelné. Perfektní složení boilies velice věrně kopíruje složení přirozené potravy kaprů (škeble, hmyz), a právě proto jsou tyto kuličky tolik účinné.

boiliesBoilies Extra Carp Magic Squid je k dostání ve třech průměrech – v 16, 20 a 24 mm. Na léto určitě doporučujeme spíše větší kuličky. Nejlépe ty o průměru 24 mm. Co se týče příchutí, tak rybáři si mohou vybírat hned z 9 variant. Našimi největšími favority jsou určitě příchutě – monster crab, švestka (plum) a super halibut. Na tyto příchutě jsme měli při našich výpravách za velkými kapry opravdu parádní úspěchy!

Tento výrobek je dostupný na InFish.cz

magic-squid-hard-hook-boilie-100gr-originalAKCE BOILIES ZDARMA: Ještě jednou připomínáme, že nyní běží na InFish.cz akce BOILIES ZDARMA! Ke každému balení boilies Extra Carp Magic Squid dostanete i balení boilies Extra Carp Hard Hook, které je určené především pro lov velkých kaprů. Toto boilies má totiž jedinečné složení. Díky nejmodernějším výrobním postupům je boilies Extra Carp Hard Hook až neuvěřitelně tvrdé. Jenže právě toto složení milují jen trofejní kapři. Boilies Extra Carp Hard Hook navíc také obsahuje prvotřídní suroviny, které lákají velké kapry k záběru. Tento dárek tak jistě potěší každého milovníka kaprů!

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Štítky:
Rubrika: Akční nabídka

Nové články v rubrice

zpravy_od_vody

ZPRÁVY OD VODY: Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

admin | přečteno: 1032x | 20.07.2017 | Žádné komentáře

Letní počasí láká na břehy našich revírů zástupy rybářů. A …

fox-kapr

AKCE: Nepřehlédněte! Perfektní lehátko FOX se spacákem ZDARMA!

admin | přečteno: 2598x | 19.07.2017 | Žádné komentáře

Firma FOX je známá svým důrazem na kvalitu, na vynikající …

amur

VIDEO: Jak přilákat amury k nástraze? Toto krmení vám pomůže!

admin | přečteno: 7885x | 18.07.2017 | Žádné komentáře

Lov amurů patří k nejvíce vzrušujícím okamžikům u vody. Amuři jsou …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>