skingbranding-banner

SUPERAKCE PRO RYBÁŘE: Rozdáváme navijáky ZDARMA!


Rybářský e-shop InFish.cz spustil ve spolupráci s firmou NGT luxusní akci pro rybáře. Nyní můžete získat parádní naviják zcela ZDARMA! Navijáky rozdáváme k prvotřídním prutům na feeder NGT Feeder Max Medium. Tyto pruty jsou vhodné jak pro lov větších kaprovitých ryb, tak i pro lov dravých ryb na feeder. Nezapomeňte, že na InFish.cz je už od 1000 korun doprava zcela ZDARMA! Nepropásněte jedinečnou nabídku pro velice výhodný nákup!

kapr-na-plavanou

 

ngt-prut-feeder-max-medium-3m-75gr-navijak-carp-runner-eg40-zdarma-originalPrut NGT Feeder Max Medium

Cena: 999 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Prut na feeder NGT Feeder Max Medium. Parádní „klacek“, který využijete jak při lovu větších kaprovitých ryb, tak i při lovu dravců na feeder. Tento prut je vyrobený z prvotřídního laminátu, který se vyznačuje skvělou pevností a odolností. Angličtí vývojáři z firmy NGT ale dbali i na design – i když je ngt-prut-feeder-max-medium-3m-75gr-navijak-carp-runner-eg40-zdarma-originalprut vyrobený z laminátu, má velice elegantní „karbonový“ vzhled. Tohle vypadá fakt dobře! Parádní zprávou je i to, že laminát není nijak těžkým materiálem. Proto váha prutu je pouhých 250 gramů.

Tento feederový prut od anglické společnosti NGT měří 3 metry. Skládá se ze dvou dílů. Transportní délka prutu NGT Feeder Max Medium je 1,2 metry, takže jeho transportní nároky jsou velice nízké. Nesmíme zapomenout ani na to, že k tomuto prutu dostanete i 2 špičky. Vrhací zátěž prutu NGT Feeder Max Medium je 75 gramů. Takže tato udice je vhodná především pro lov velkých ryb. S tímto prutem můžete chytat velké kapry, cejny nebo líny, ale i dravce.

ngt-prut-feeder-max-medium-3m-75gr-navijak-carp-runner-eg40-zdarma-original (1)AKCE NAVIJÁK ZDARMA: Nyní máte jedinečnou možnost získat prut na feeder NGT Feeder Max Medium s kvalitním navijákem zcela ZDARMA! K tomuto prutu totiž dáváme i naviják NGT Carp Runner EG 40. A navíc! Na tomto navijáku je již namotán i kvalitní vlasec o délce 150 metrů a průměru 0,23 mm! Tuto nabídku si rozhodně nenechte ujít!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Nové články v rubrice

CENOVÁ BOMBA: Luxusní rybářský oblek za pár korun! Ušetřete tisíce korun!

admin | přečteno: 1188x | 20.10.2017 | Žádné komentáře

Teplota na březích vod klesá dolů. Nepříjemný vítr a ještě …

NÁVOD: Jak vyrobit našlapané krmení pro podzimní lov kaprů? Máme zaručené tipy!

admin | přečteno: 2144x | 19.10.2017 | Žádné komentáře

Podzim je v plném proudu. Listí na stromech se barví do …

Echoloty za hubičku: Brutální slevy na špičkové echoloty! Nakupujte výhodně!

admin | přečteno: 1489x | 17.10.2017 | Žádné komentáře

Echolot na ryby. Nepostradatelný pomocník v nejrůznějších situacích u vody. Echolot …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *