skingbranding-banner

NÁDHERNÝ SUMEC! Česká lovkyně Michaela Fialová vyrazila na sumce! Podívejte se na její krásný úlovek!


fialova-michaela

Michaela Fialová. Známá česká lovkyně, kterou si mnoho lidí vybaví především se zbraní na zádech. Lov je její obrovskou vášní, kterou se snaží předat co nejvíce lidem. Přesto se Michaela Fialová netají tím, že občas odloží svou pušku a zajde si na ryby. A ne jenom na nějaké čudly! Michaela si totiž troufne i na největšího dravce, který v našich vodách žije – na sumce. Podívejte se, jaký nádherný „vousatý kousek“ zdolala…

„Rybaření je pro mě doplňkem a relaxací,“ řekla před časem známá lovkyně magazínu InRybar.cz. Mnoho lidí by si představilo, že když má Michaela čas, tak si sedne na břeh rybníka a snaží se chytit nějakou drobnou rybičku. Ale kdepak! Tak tomu rozhodně není. Nedávno se totiž Michaela Fialová vydala nedaleko Karlových Varů, kde leží známý rybník Sumčák. A právě zde si chtěla Michala Fialová poměřit své síly s jedním z tamních vousatých obrů.

Tip: Rybník Sumčák! Revír s trofejními sumci v České republice!

Aby rybaření na Sumčáku proběhlo úspěšně, vzala si Michaela Fialová na pomoc svou kamarádku, taktéž velice známou lovkyni, Larysu Switlyk. Larysa je americkou lovkyní, která má i svou vlastní televizní show o lovu – Larysa Unleashed. Ale proč si vlastně Michaela Fialová vzala na pomoc právě Larysu? Je to jednoduché! Larysa Switlyk je i velice zapálenou rybářkou, která má s rybařením bohaté zkušenosti.

Michaela Fialová a její krásný sumec!

A sázka na zkušenosti americké lovkyně a rybářky Larysy Switlyk se vyplatila na plné čáře! Michaela Fialová i díky své kamarádce ulovila na Sumčáku jednoho z tamních trofejních sumců. Ostatně, uloveného vousáče můžete vidět na přiloženém videu a fotografiích.

 

Rybník Sumčák: Nádherná voda pro sumcařské fajnšmekry

Rybník Sumčak. Jedinečná vodní plocha, která se rozprostírá nedaleko Karlových Varů. V čem je vlastně tento revír tak originální? Jedná se vůbec o první sumcovou vodu v naší republice. Ale žádné „sportovní akvárko“ pro rybáře nečekejte. Sumčák je prolezlý nespočtem podvodních překážek a sumčích pevností. Část rybníku dokonce tvoří zatopený les! Proto se tady mají tito dravci tak dobře.

Tip: Rybník Sumčák! Revír s trofejními sumci v České republice!

Jenže chytat v těchto podmínkách je pořádnou výzvou i pro zkušenostmi protřelé sumcaře. Naštěstí na rybníku Sumčák pracují zkušení průvodci, kteří například začínajícím rybářům pomohou ulovit některého z tamních vousáčů.

Sumci z rybníku Sumčák!

Tip: Rybník Sumčák! Revír s trofejními sumci v České republice!

Jakými rybami se vlastně rybník Sumčák může pochlubit? Pořádnými! V rybníku je velice početné zastoupení sumců, kteří přesahují 150 centimetrů. Velkou raritou na Sumčáku je trofejní sumec albín, který měří skoro 2 metry a váží přes 50 kilo! A to nejlepší nakonec! Nechybí ani skuteční vousatí giganti! Největší sumci v rybníku s přehledem přesahují délku 230 centimetrů a váhu 80 kilogramů! Takové ryby jsou už slušnou výzvou, nemyslíte?

Redakce InRybar.cz

Video a FOTO: Sumcak.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

sumec

OBROVSKÝ SUMEC: Na Olomoucku chytili vousatého giganta

admin | přečteno: 1855x | 25.06.2017 | Žádné komentáře

Chomutovské jezero, které leží nedaleko Olomouce, vydalo nádherného sumce. „Věděl …

krajina

AKTUÁLNĚ: ČRS prodal povolenky za 277 milionů korun! Kde peníze končí?

admin | přečteno: 6537x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

Rada ČRS nedávno vydala zprávu se zajímavými údaji o fungování …

sumec

AKTUÁLNĚ: Mrtvé sumce na čáslavské skládce už řeší úřady! Padne „mastná“ pokuta?

admin | přečteno: 5000x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Dva kapitální sumce, kteří uhynulí leželi na čáslavské skládce, už …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>