skingbranding-banner

OBROVŠTÍ LÍNI NA KRMNÉM MÍSTĚ! Podívejte se na nádherné rybářské video!


lin-obecny

Našli jsme pro vás naprosto luxusní rybářské video. V čem je tohle video tak nádherné? V tom, že jsou v něm překrásní líni, a také plavaná. Tohle spojení je naprosto božské – uklidňující, ale zároveň velice napínavé. Celou atmosféru pak upevňují podvodní záběry z krmného místa, na kterém se krmí nádherní líni. Podívejte se na fascinující video, které pohladí vaši rybářskou duši. 

Zapomeňte na stres a ponořte se do děje onoho videa. Jeden rybář nás vezme ke krásné vodě. Nádherná příroda, utišující klid a velké ryby. To je přesně to, co nám tohle video nabízí. Rybář k lovu nepotřebuje haldu vybavení. Ne! Stačí mu jeden prut a trocha návnady. Tou před sebou rybář nakrmí. Trocha partiklu je ideální pro přilákání nádherných línů. Co se bude dít? Velké věci!

Po chvíli se na krmném místě objevují nejkrásnější ryby našich vod – velcí líni. Ti hladce sbírají potravu ze dna. Je naprosto fascinující pozorovat nádherné ryby v jejich domovině. Líni pečlivě vybírají zrníčka kukuřice, trochu připomínají vysavače. Návnada jim moc chutná. Je jen otázkou času, než seberou i nástrahu.

Tip: MEGA VÝPRODEJ KAPROVÝCH PRUTŮ! Obrovské slevy!!!

Tip: MEGA VÝPRODEJ KAPROVÝCH PRUTŮ! Obrovské slevy!!!

Spláveček zatím jen nechybně stojí na hladině. Pod ním se ale dějí neuvěřitelné věci. Škub! Je to tady! Špička splávku dává tušit, že cosi našlo nástrahu. Škub! Škub! Výrazně zbarvená špička najednou mizí pod hladinou. Zásek! Jemný proutek na plavanou se nádherně ohne. Tohle bude pěkný lín! A taky že jo! Po chvilce rybář dostane do podběráku trofejního lína. Spojení lovu línů a plavané je tou nejkrásnější záležitostí. Kéž by takových vod bylo více i u nás.

Redakce InRybar.cz

Foto: archiv InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

sumec

OBROVSKÝ SUMEC: Na Olomoucku chytili vousatého giganta

admin | přečteno: 1868x | 25.06.2017 | Žádné komentáře

Chomutovské jezero, které leží nedaleko Olomouce, vydalo nádherného sumce. „Věděl …

krajina

AKTUÁLNĚ: ČRS prodal povolenky za 277 milionů korun! Kde peníze končí?

admin | přečteno: 6538x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

Rada ČRS nedávno vydala zprávu se zajímavými údaji o fungování …

sumec

AKTUÁLNĚ: Mrtvé sumce na čáslavské skládce už řeší úřady! Padne „mastná“ pokuta?

admin | přečteno: 5000x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Dva kapitální sumce, kteří uhynulí leželi na čáslavské skládce, už …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>