skingbranding-banner

OBROVŠTÍ LÍNI NA KRMNÉM MÍSTĚ! Podívejte se na nádherné rybářské video!


Našli jsme pro vás naprosto luxusní rybářské video. V čem je tohle video tak nádherné? V tom, že jsou v něm překrásní líni, a také plavaná. Tohle spojení je naprosto božské – uklidňující, ale zároveň velice napínavé. Celou atmosféru pak upevňují podvodní záběry z krmného místa, na kterém se krmí nádherní líni. Podívejte se na fascinující video, které pohladí vaši rybářskou duši. 

Zapomeňte na stres a ponořte se do děje onoho videa. Jeden rybář nás vezme ke krásné vodě. Nádherná příroda, utišující klid a velké ryby. To je přesně to, co nám tohle video nabízí. Rybář k lovu nepotřebuje haldu vybavení. Ne! Stačí mu jeden prut a trocha návnady. Tou před sebou rybář nakrmí. Trocha partiklu je ideální pro přilákání nádherných línů. Co se bude dít? Velké věci!

Po chvíli se na krmném místě objevují nejkrásnější ryby našich vod – velcí líni. Ti hladce sbírají potravu ze dna. Je naprosto fascinující pozorovat nádherné ryby v jejich domovině. Líni pečlivě vybírají zrníčka kukuřice, trochu připomínají vysavače. Návnada jim moc chutná. Je jen otázkou času, než seberou i nástrahu.

Tip: MEGA VÝPRODEJ KAPROVÝCH PRUTŮ! Obrovské slevy!!!

Tip: MEGA VÝPRODEJ KAPROVÝCH PRUTŮ! Obrovské slevy!!!

Spláveček zatím jen nechybně stojí na hladině. Pod ním se ale dějí neuvěřitelné věci. Škub! Je to tady! Špička splávku dává tušit, že cosi našlo nástrahu. Škub! Škub! Výrazně zbarvená špička najednou mizí pod hladinou. Zásek! Jemný proutek na plavanou se nádherně ohne. Tohle bude pěkný lín! A taky že jo! Po chvilce rybář dostane do podběráku trofejního lína. Spojení lovu línů a plavané je tou nejkrásnější záležitostí. Kéž by takových vod bylo více i u nás.

Redakce InRybar.cz

Foto: archiv InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

VIDEO: Štika kousla rybáře do tváře, dalšího do ruky! Aneb zranění, které hrozí při lovu štik

admin | přečteno: 2019x | 18.11.2017 | Žádné komentáře

Některým videím se nechce ani věřit. Mnohdy je na nich …

SKANDÁL: Ostuda! Pražští rybáři čelí kritice! Aktivistům vadí kalendář s nahou ženou!

admin | přečteno: 2784x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Pražští rybáři čelí kritice za kalendář, na kterém je vyfocena …

NASAZOVÁNÍ: Do Orlíku bylo vysazeno 40 000 kilo kaprů! Rybáři vysazovali i dravce!

admin | přečteno: 2388x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Už i revíry Rady ČRS mají za sebou podzimní vysazování. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *