skingbranding-banner

REKORDNÍ KAPR! Británie slaví nový rekord kapra! Rybář ulovil legendárního Papouška


Británie slaví! Po několika letech se rekordní hranice kapra uloveného v Británii posouvá zase o kus výše. A tamní rybáři mají ještě větší radost díky tomu, že rekordním kaprem Británie je milovaný lysec, kterému neřekne nikdo jinak než Papoušek. Nádherný lysec vážil 31 kilogramů. A jde tak o první rekordní rybu letošní kaprové sezóny…

Západní rybářská média v poslední době chrlí jednu fotografii rekordního kapra z Británie za druhou. A není se čemu divit. Ulovení Papouška je velkou událostí! Kapr, kterému britští rybáři říkají Papoušek, je symbolem ostrovních kaprařů. Proč se vlastně tomuto lysci říká Papoušek? Kvůli tvaru jeho tlamy. Pokud se totiž na kapra podíváte zboku, pak si jistě všimnete, že profil jeho hlavy skutečně připomíná papouščí hlavu.

Podle západních médií je tento úlovek novým rekordem kapra v Británii. Papoušek vážil nádherných 31 kilogramů. Takže překonal o půl kilogramu stávající rekord z roku 2008. Britský rybář ulovil nádherného kapra v Cranwellském jezeře. Toto jezero není v Británii známé jen díky velkým kaprům, ale také i díky trofejním línům. Cranwellské jezero naleznete na jihu Británie, nedaleko městečka Woolhampton.

Tip: Luxusní nástrahy na kapry ve slevě!!!

Tip: Luxusní nástrahy na kapry ve slevě!!!

 

Chytání kaprů v Británii: Čekání, a zase jenom čekání…

Rybář, který měl na Papouška políčeno, neměl svou cestu k úspěchu nijak růžovou. Jen vyřízení povolení k lovu mu trvalo neuvěřitelných 7 let! Jenže čekání se vyplatilo. A díky své obrovské trpělivosti mohl legendárního kapra v Cranwellském jezeře ulovit. Tu dlouhou dobu čekání na povolení k lovu si britský rybář zkracoval sháněním informací o Papouškovi. Přečetl o něm každou drobnost, každý detail. A vyplatilo se! Díky své píli a vytrvalosti se může pochlubit novým britským rekordem. Gratulujeme!

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

Jakub Vágner natáčí nový seriál! Diváci se mohou těšit na obrovské ryby i z českých revírů!

admin | přečteno: 393x | 14.12.2017 | Žádné komentáře

Známý rybář Jakub Vágner pořádně navnadil své příznivce. Na Facebook …

VIDEO: Sumec zaútočil na ruku muže! Provokatér si odnesl zranění!

admin | přečteno: 2146x | 13.12.2017 | Žádné komentáře

Se sumci není radno si zahrávat. Tohle si uvědomil i …

Balík peněz! Rozpočet ČRS pro rok 2018 bude 123 milionů korun! Peněz ve svazové kase přibylo!

admin | přečteno: 540x | 13.12.2017 | 1 komentář

Rada Českého rybářského svazu schválila rozpočet pro rok 2018. A …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *