skingbranding-banner

Echoloty za hubičku: Brutální slevy na špičkové echoloty! Nakupujte výhodně!


Echolot na ryby. Nepostradatelný pomocník v nejrůznějších situacích u vody. Echolot rybáři využijí jak při lovu kaprů, tak i při lovu dravců. Tato šikovná věcička je důležitá v tom, že dokáže zobrazit jaké dno nebo hloubka se nachází pod hladinou. Takže rybáři si tak mohou najít přesně to místo, které v aktuálních podmínkách potřebují. Špičkové echoloty od renomované firmy Lowrance jsou nyní ve slevě na rybářském e-shopu Chyť a pusť. Nenechte si tuto možnost výhodného nákupu upláchnout!

 

Echolot Lowrance HOOK 3x + baterie ZDARMA

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Základní model echolotu od věhlasné společnosti Lowrance. Tento echolot je skutečně parádním pomocníkem, který rybářovi okamžitě sdělí ty nejdůležitější informace, které potřebuje. Tedy hloubku, reliéf dna, strukturu dna nebo teplotu vody. A přesně tohle rybář potřebuje! Samozřejmostí také je, že tento echolot pochopitelně zobrazuje i ryby pod hladinou.

Tento echolot má podsvícený barevný LED displej. Podsvícení a rozlišení displeje zaručuje to, že na obrazovku echolotu se velmi dobře dívá i za slunečného dne. Na tomto echolotu máme rádi jeho širokou možnost využití, což je dáno frekvencí sondy. Frekvence sondy 83 kHz, poskytuje kónické (kuželovité) krytí až 120 stupňů, co je ideální nastavení při prohledávání velkých ploch. Frekvence sondy 200 kHz pak nabízí kónické krytí do 60 stupňů.

Balení tohoto echolotu od firmy Lowrance obsahuje: obrazovku, držák obrazovky, sondu HST-WSU 83/200 kHz (napájecí kabel je součástí sondy), pojistkovou skříň + pojistku, uchycení sondy a manuál v českém jazyce. A to vše za bezkonkurenční cenu! Pokud hledáte jednoduchý echolot, který vám zobrazí ty základní parametry, které nejvíce potřebujete při lovu ryb, sáhněte po tomto. Neprohloupíte! Firma Lowrance je totiž zárukou dlouhodobého a bezproblémového používání echolotu za každých podmínek u vody!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Výhodný nákup na Chyť a pusť: Echoloty Lowrance se slevou!

Nyní jsme si představili jeden z nejpopulárnějších echolotů od firmy Lowrance, který je momentálně zlevněný na e-shopu Chyť a pusť. Ale to není všechno! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť si nyní můžete vybrat hned z několika zlevněných modelů echolotů od firmy Lowrance! Nepropásněte výhodné slevy! Na zlevněné echoloty mrkněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Lov kaprů ve studené vodě: TOP 3 nástrahy, které zaručeně fungují!

admin | přečteno: 1722x | 18.01.2018 | Žádné komentáře

Na první pohled by se mohlo zdát, že studená voda …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy! Kaprové navijáky za fantasticky nízké ceny!

admin | přečteno: 1128x | 17.01.2018 | Žádné komentáře

Na rybářském e-shopu PARYS nyní probíhá fantastický výprodej super kaprových …

Legenda jménem FLAJZAR: 3 důvody, proč rybáři tyhle hlásiče tolik milují!

admin | přečteno: 1871x | 10.01.2018 | Žádné komentáře

V Česku a na Slovensku není moc rybářů, kteří by neznali …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *