skingbranding-banner

Lov candátů na rybičku: Ideální navijáky na candáty za pár korun


candat

Sezóna lovu dravců na rybičku se nezadržitelně blíží. Konečně! Kdo by se netěšil na to unikátní období, jež nabízí nezapomenutelné zážitky? Už jen pár dní a budeme moci k vodě s vybavením na dravce. Jste na tuto chvíli připraveni? Pro pohodlný lov candátů na rybičku je nezbytný i dobrý naviják. Máme dobrou zprávu! Ideální naviják pro lov candátů na rybičku nemusí stát balík peněz. Fakt ne!  

Rybářské firmy cíleně nevyrábí navijáky pro lov candátů na rybičku. Proto se musíme podívat do jiného „odvětví“ rybařiny. Ale to vůbec nevadí! Například v sortimentu kaprových navijáků nalezneme hned několik modelů, které se hodí i pro chytání candátů na rybičku. My jsme vybrali jeden naviják, který při lovu candátů s velkou oblibou používáme…

candat

 

Naviják NGT Carp Runner MAX 60 (1+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nenechte se zmást názvem. Tento naviják je sice určen pro lov kaprů, přesto my jej s velkou oblibou používáme i při lovu candátu na rybičku. Proč? Tak předně: Tento naviják má perfektní soustavu citlivých brzd, které umožňují pohodlný lov na rybičku. Navíc, tento model navijáku má i volnoběžnou brzdu, která je pro chytání na rybičku naprosto ideální! Tohle je velká paráda!

navijak_ngt_carp_runner_max_60

Tyto navijáky jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího grafitu. Tedy z materiálu, jenž je známý velkou odolností a pevností, přičemž až neuvěřitelně nízkou váhou. Tohle je super! Tento naviják tak vydrží i dlouhodobé používání v těch nejextrémnějších podmínkách. A tohle přece rybář potřebuje!

Připomínáme, že při koupi jednoho navijáku dostanete ten druhý zcela ZDARMA! Navíc, na cívkách těchto navijáků je již namotaný i kvalitní vlasec NGT Spider Line o průměru 0,28 mm a v délce 365 metrů! Tohle vám nikdo jiný za takto nízkou cenu nedá! Nenechte si ujít tuto perfektní nabídku a vybavte se na chytání candátů na rybičku!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

kapr

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové hlásiče na ryby za pár korun!

admin | přečteno: 2195x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Rybářské hlásiče jsou v dnešní době velmi používanou pomůckou při lovu …

kapr-detail

ROHLÍKOVÉ BOILIES: 3 důvody, proč tuto nástrahu kapři tolik milují!

admin | přečteno: 1264x | 16.08.2017 | Žádné komentáře

Legendární nástraha, kterou kapři milují snad na všech vodách! Rohlíkové …

akce

AKČNÍ SET: Výhodný nákup! Stojan, 3 hlásiče a příposlech za neuvěřitelně nízkou cenu!

admin | přečteno: 2379x | 11.08.2017 | Žádné komentáře

Investice do stojanu, hlásičů a ještě příposlechu k tomu je záležitost …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>