skingbranding-banner

Rybářské podložky pod ryby: Chraňte váš úlovek před zraněním!


podlozka_pod_ryby

Podložky pod ryby jsou v dnešní době neodmyslitelnou součástí rybářovy výbavu. Ale ono to ani jinak nejde. Pokud chceme mít naše revíry plné krásných a zdravých ryb, jsou podložky pod ryby zapotřebí. Jenom s pomocí podložek pod ryby totiž dosáhneme toho, že vrátíme rybu do revíru v neporušeném stavu. Na dnešním rybářském trhu je k dostání obrovské množství druhů podložek pod ryby. Pojďme se na některé z nich podívat.

Proč používat podložku pod ryby? Když se podíváte na ulovenou rybu zblízka, pak si jistě všimnete toho, že má na sobě ochranný sliz. A ten je pro zdraví ryby velice důležitý. Tento sliz chrání ryby například před infekčními onemocněními. Jenže! Někteří rybáři válí jejich úlovky po suché zemi. A to je špatně! Přesně takové chování k rybě jí může způsobit vážná infekční onemocnění, na která může ryba dokonce i uhynout. Proto používejte podložky pod ryby! Tyto pomůcky nejsou nijak drahé, takže by je měl vlastnit každý rybář. Dnes si ukážeme levné podložky pod ryby, které dokážou ochránit zdraví ryby.

kapr_na_podlozce

 

ngt-podlozka-unhooking-mat-originalPodložka pod ryby NGT Unhooking Mat

Cena: 199 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Podložka pod ryby NGT Unhooking Mat je ideální podložkou pro ty rybáře, kteří vyrážejí za rybami na jednodenní vycházky. Tato podložka má velice jednoduché provedení, nízkou váhu a nenáročné transportní rozměry. Samotný transport pak zjednodušují i dva gumové popruhy na podložce.

Podložka pod ryby NGT Unhooking Mat má nylonový povrch, který je na dotek velice příjemný. A to je důležité! Takový povrch zajišťuje, že rybě nehrozí při vyháčkování žádné zranění, žádné sedření slizu. Tato podložka má i molitanovou vystýlku, jež slibuje to, že se ryba při krátkodobém pobytu na souši neotluče. Rozměry podložky jsou 100 x 60 x 1 centimetrů.

Jedná se opravdu o velice povedený výrobek za rozumnou cenu. Tato podložka pod ryby je k sehnání za pár korun, přičemž její přínos ke zdraví ryb je k nezaplacení. Pokud tedy hledáte ideální podložku na ryby, právě jste ji našli.

Výrobek je dostupný na InFish.cz

 

zfish-podlozka-unhooking-mat-classic-originalPodložka pod ryby Zfish Unhooking Mat Classic

Cena: 799 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

I tato podložka pod ryby je vhodná pro ty rybáře, kteří vyrážejí k vodě na jeden jediný den. Podložka je totiž velice dobře skladná a lehká. Povrch podložky Zfish Unhooking Mat Classic je jemný, takže rybě nehrozí žádné podření. Výborné na této podložce je to, že je vystlána silnou vrstvou molitanu. A navíc! Boky podložky jsou zvýšené a naplněné měkkými polystyrenovými kuličkami. Tohle je ideální podložka, kterou byste měli mít!

I tato podložka je vybavena pevnými popruhy, díky kterým je manipulace s podložkou, na které je položena ulovená ryba, mnoho snazší. Materiál, který tuto podložku pokrývá, je nejenom neškodný pro ulovenou rybu. Ale! Jedná se o velice odolnou a nepromokavou látku, která slibuje dlouhodobou životnost této podložky od firmy Zfish.

Podložku pod ryby Zfish Unhooking Mat Classsic velice doporučujeme. Jedná se o lehkou a dobře skladnou věc, která nebude na obtíž. Navíc, díky vlastnostem, které tato podložka má, je velice šetrná pro ulovené ryby. Pokud bychom vám měli doporučit jednu jedinou podložku z našeho sortimentu, je to právě tato. Podložka pod ryby Zfish Unhooking Mat Classic totiž nabízí za rozumné peníze „hodně muziky“.

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Nové články v rubrice

stika

VIDEO: Revoluční nástraha! Adrenalinový lov gigantických štik na umělého netopýra!

admin | přečteno: 379x | 26.06.2017 | Žádné komentáře

Firma Savage Gear patří k nejzajímavějším výrobcům umělých nástrah na dravé …

kapr

ZPRÁVY OD VODY: Nádhera! Na českých svazovkách berou obrovští kapři! Mrkněte na fotky!

admin | přečteno: 3026x | 23.06.2017 | Žádné komentáře

I když by se to na první pohled nemuselo zdát, …

kapr_mikbaits

Lov kaprů na hladině: Jak přilákat kapry k hladině? Podívejte se na geniální krmení!

admin | přečteno: 3877x | 22.06.2017 | Žádné komentáře

Parné sluneční paprsky lákají kapry k hadině, kde se teď ryby …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>