skingbranding-banner

Candát napadl potápěče! Ryba do něj zuřivě kousala a narážela!


Takovou situaci, kdy ryba napadne potápěče, bychom spíše čekali odněkud z přímořských zemí. Jenže! Pozor i na rozzuřené candáty v Evropě. Úchvatné video natočili němečtí potápěči, kteří objevovali tajemství hlubin jezera nedaleko Hamburku. A při své výpravě do podvodního světa narazili u potopené stavby na nádherného candáta. Ten se nechal chvíli i filmovat. Ale pak to přišlo!

Parta potápěčů z Německa se vydala potápět do jezera Hohendeicher See, které leží nedaleko Hamburku. Mělo to být normální potápění. Pak se ale na jejich obzoru objevil zajímavý, zatopený objekt. A ten nebyl opuštěný! Za svou pevnost si jej zvolil nádherný candát. Úctyhodný dravec rozměrově patřil k těm lepším rybám. Asi takhle – mnoho rybářů by tohoto dravce rádo ulovilo. Potápěči měli jedinečnou možnost natočit okouzlujícího dravce v jeho přirozeném prostředí.

Ryba se nechala v klidu filmovat. Neustále před potápěči kroužila sem a tam. Pak to ale přišlo! Náhle candát zrychlil svůj pohyb a tvrdě narazil do kamery potápěče. A to nebylo všechno! Po tomto ataku následovaly tvrdé kousance! Ryba zuřivě chňapala po potápěčovi. Ten celou situaci bral s humorem a nic se mu nestalo. Ovšem, podobná situace v letních měsících by mohla velice nemile překvapit některého z plavců.

To, proč candát na potápěče zaútočil, není zřejmé. Je známo, že tyto ryby na lidi útočí v tom momentě, kdy hlídají svá hnízda plná jiker. Jenže v době, kdy potápěči tohoto candáta filmovali, se tito dravci netřeli. Možná se dravcovi jen nelíbilo to, že se na jeho pevnost připlavali podívat nezvaní hosté. A proto to nakonec takhle dopadlo…

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Zase pytláci! Na Kolínsku pytlačili Ukrajinci! Porybní jim sebrali vybavení a předali je policii

admin | přečteno: 16x | 25.04.2018 | Žádné komentáře

Porybní na Kolínsku mají pořádně práce. Není tomu tak dávno, …

Rybář na svazovce chytal na 3 pruty a měl nastraženou rybičku! Porybní mu sebrali povolenku

admin | přečteno: 1139x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Hodně velkou drzost měl jeden z rybářů, který lovil na Lipně. …

Rybář brutálně zabil krásného sumce! Rybu podřízl ve vodě a nechal ji vykrvácet! Rybáři žádají tvrdý trest!

admin | přečteno: 3216x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Na odporný čin včera upozornil jeden z rybářů na sociálních sítích. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *