skingbranding-banner

GIGANTICKÝ SUMEC O VÁZE 104 KILOGRAMŮ! Podívejte se na nádherné fotografie!


sumec

Marco Turrini zase řádí! Na italském veletoku Po zdolal dalšího vousatého krasavce o váze přes 100 kilogramů! Tentokrát jeho luxusní úlovek vážil nádherných 104 kilogramů! Neskutečná ryba! Marco Turrini si tak připisuje další rekordní zářez. Jen připomínáme, že právě Marco Turrini ulovil v únoru na stejné řece ještě těžšího sumce, který vážil 106,5 kilogramů! Tomuhle říkáme výkon…

lod_na_sumceNádherná ryba. Takhle jednoduše by se dal popsat rekordní sumec, kterého v Itálii ulovil Marco Turrini. Tenhle vousáč bezpochyby patří do kategorie snů. Mohutná hlava s obrovskou tlamou budí neskutečný respekt. A co teprve to zbarvení luxusního sumce? Vypadá nádherně, že? Zdá se, že tato ryba je ve skutečně dobré kondici. Panečku, to musel být souboj!

Tip: Brutální výprodej! Rybářské pruty s obrovskými slevami! 

Sumec 104 kilogramů

Marco Turrini na svém Facebooku, kde fotografie rekordního sumce zveřejnil, napsal: „Víkend byl ve znamení malých ryb. Ale pak přišel král!“ Ano, tohle je skutečně král italských proudů. Opravdu nádherná ryba! Teď už je jenom otázkou to, s jakou rybou se šikovný Marco vytasí příště.

 

Marco Turrini a jeho další obrovský sumec

Jen krátce ještě připomeneme luxusního sumce, kterého Marco Turrini ulovil v únoru. Tahle ryba byla totiž ještě těžší! Únorový sumec od Marca vážil neuvěřitelných 106,5 kilogramů! O takovéhle rybě sní hodně rybářů! Určitě nás bude zajímat, jestli tuto váhovou hranici Marco letos pokoří. Pokud ano, pak půjde o nevěřitelně gigantickou rybu!

Tip: Brutální výprodej! Rybářské pruty s obrovskými slevami! 

Sumec 106,5 kilogramů

Poznámka redakce: Děkujeme Marcovi Turrinimu za poskytnutí jeho úžasných fotografií! Pokud chcete vidět více obrázků obrovských sumců, pak se podívejte na Facebook od Marca.

Redakce InRybar.cz

Foto: Facebook Marco Turrini

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

pohar

RYBÁŘSKÝ ZÁVOD: Přijeďte na prestižní závody na rybníku Jelito! Vítěz si odnese super ceny!

admin | přečteno: 345x | 18.08.2017 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz zve všechny rybáře na již 3. ročník …

kapr

Prsty za žábry nebo v očích! „Stop týrání kapitálních kaprů!“ burcuje Lukáš Krása

admin | přečteno: 3030x | 18.08.2017 | 1 komentář

Známý kaprař Lukáš Krása rozvířil velmi důležitou diskuzi mezi českými …

kapr

VIDEO: Karel Nikl připravil pro mladé kapraře parádní akci! Palec nahoru!

admin | přečteno: 298x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Super video z dílny firmy Karla Nikla se nedávno objevilo na …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>