skingbranding-banner

Jakub Vágner o WCC 2016 na Nových Mlýnech: „Bude to největší sportovní událost na našem území v letošním roce!“


krajina

Přípravy na WCC 2016 jsou podle Jakuba Vágnera v plném proudu. A není se čemu divit. Měsíc září, ve kterém se tato monstrózní akce bude konat, se nezadržitelně blíží. WCC 2016 na Nových Mlýnech proběhne na revíru Dyje 5, což je největší jezero z kaskády tří jezer na Pálavě. Podle Vágnera na tomto závodě bude o nejvyšší příčku bojovat neskutečných 120 rybářských mančaftů. Těšíte se na tento zajímavý rybářský závod?

Jakub Vágner zve všechny milovníky rybaření na WCC 2016. Celá akce bude podle dostupných informací probíhat už od 9. září 2016. Samotný závod pak odstartuje 12. září v 14 hodin. Na WCC 2016 na Nových Mlýnech budou závodit týmy z celého světa. Objeví se i „exotické“ kaprařské mančafty z Nového Zélandu nebo z USA. Kompletní informace naleznete na adrese worldcarpclassic.com.  

Jakub Vágner pro portál Naše Voda řekl, že organizátoři chystají i velice bohatý doprovodný program. Celý rozhovor o WCC 2016 na Nových Mlýnech si můžete poslechnout na videu od portálu Naše Voda.

AKCE: Získejte kaprový naviják ZDARMA!

 

Jak to bude s českou účastí?

Českou a slovenskou účast na závodu WCC 2016 může výrazně pošramotit nedávná kauza Katlov. Tehdy celá řada rybářů, kteří měli v plánu na WCC na Nových Mlýnech jet, se tohoto závodu vzdala. Otázkou ale je, co udělá čas. WCC 2016 je totiž obrovskou akcí, kde se mohou pořádně zviditelnit jak samotní rybáři, tak pochopitelně i rybářské firmy. Uvidíme tedy, kdo nakonec pojede, a kdo zůstane doma…

Redakce InRybar.cz

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

pohar

RYBÁŘSKÝ ZÁVOD: Přijeďte na prestižní závody na rybníku Jelito! Vítěz si odnese super ceny!

admin | přečteno: 344x | 18.08.2017 | Žádné komentáře

Středočeský územní svaz zve všechny rybáře na již 3. ročník …

kapr

Prsty za žábry nebo v očích! „Stop týrání kapitálních kaprů!“ burcuje Lukáš Krása

admin | přečteno: 3013x | 18.08.2017 | 1 komentář

Známý kaprař Lukáš Krása rozvířil velmi důležitou diskuzi mezi českými …

kapr

VIDEO: Karel Nikl připravil pro mladé kapraře parádní akci! Palec nahoru!

admin | přečteno: 297x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Super video z dílny firmy Karla Nikla se nedávno objevilo na …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>