skingbranding-banner

Rybář Jakub Vágner učí děti, jak se mají chovat v přírodě. Ukazuje jim, jak rozdělat oheň nebo chytit rybu


V polovině listopadu natáčel Jakub Vágner poslední díl svého pořadu pro děti S Jakubem v přírodě, který vysílá Česká televize. Natáčení probíhalo na Žárském rybníku, kde byl k vidění i výlov. Jakub Vágner, spolu s dalšími dvěma dětskými účinkujícími, v posledním díle zmíněného pořadu například ukážou to, co vlastně výlovy obnáší a jak vypadají. Pořad S Jakubem v přírodě běží na dětském kanálu České televize už od letošního září.

Tip: Luxusní vánoční dárky pro rybáře! Předvánoční slevy až 30 %!!!

S Jakubem v přírodě je pořad pro děti, ve kterém slavný rybář Jakub Vágner ukazuje dětem, jak se mají chovat v přírodě. Navíc je učí nejrůznějším dovednostem. Třeba tomu, jak rozdělat oheň nebo jak ulovit rybu. Rybář Jakub Vágner se touto formou snaží ukázat dětem krásy naší přírody a pokouší se je „vyvábit“ od elektronických lákadel v domácnostech, především pak od počítačů.

Jakub Vágner se nedávno vrátil z další expedice v Amazonii. Proto bylo pro něj natáčení posledního dílu jeho pořadu příjemným zpestřením. Sám Jakub Vágner pro ceskobudejovicky.denik.cz řekl, že je rád, že si může užívat krás naší přírody.

Tip: Luxusní vánoční dárky pro rybáře! Předvánoční slevy až 30 %!!!

Naši přírodu a hromadu dobrodružství v ní ale neukazuje ve svém pořadu pouze sám slavný rybář. Za své parťáky má i dva dětské účinkující – Aničku a Lvíčka. A se svými dětskými spolupracovníky Jakub Vágner cestuje po naší zemi a společně se tak snaží dětem před televizními obrazovkami představit nádherné oblasti naší země. Jen tak dále! Čím více takových pořadů pro děti, tím lépe…

S Jakubem v přírodě na CSFD.cz: Pořad S Jakubem v přírodě je zařazený i v největší česko-slovenské internetové databázi filmů. Na CSFD má nejnovější pořad Jakuba Vágnera slušné hodnocení 68 %. Povzbudivé pro tvůrce pořadu jsou potom komentáře jednotlivých uživatelů , kteří chválí snahu dostat děti do přírody…

Redakce InRybar.cz

Foto: NF Veolia (archiv InRybar.cz)

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

Zase pytláci! Na Kolínsku pytlačili Ukrajinci! Porybní jim sebrali vybavení a předali je policii

admin | přečteno: 17x | 25.04.2018 | Žádné komentáře

Porybní na Kolínsku mají pořádně práce. Není tomu tak dávno, …

Rybář na svazovce chytal na 3 pruty a měl nastraženou rybičku! Porybní mu sebrali povolenku

admin | přečteno: 1139x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Hodně velkou drzost měl jeden z rybářů, který lovil na Lipně. …

Rybář brutálně zabil krásného sumce! Rybu podřízl ve vodě a nechal ji vykrvácet! Rybáři žádají tvrdý trest!

admin | přečteno: 3216x | 24.04.2018 | Žádné komentáře

Na odporný čin včera upozornil jeden z rybářů na sociálních sítích. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *