skingbranding-banner

VIDEO: Monstrum! Rybář ulovil sumce o délce 274 centimetrů!


Fantastický úlovek se povedl rybářovi Jeanu Christopherovi Conejerovi. Ten dokázal ve Francii ulovit skutečně rekordního sumce! Tahle monstrózní ryba měřila neskutečných 274 centimetrů! Rybář souboj s obrovskou rybou natočil. Tohle je teda něco! Podívejte se na úžasné video, které zachycuje zdolávání tohoto obrovského predátora! Respekt!

To video vtáhne každého okamžitě do děje! Hned ze začátku je k vidění ohnutá udice, což naznačuje, že rybář zdolává skutečně obrovskou rybu. Jenže ani on nemohl v tu chvíli tušit, co se mu to vlastně „pověsilo“ na háček. Kvílící brzda mohutného navijáku ale jasně naznačovala, že rybář má čest s opravdu velkou rybou. Souboj byl jistě zcela vysilující, rybář si při téhle námaze musel sáhnout až na dno sil. Ale vše dobře dopadlo.

Šťastný rybář dokázal k lodi přitáhnout neuvěřitelnou rybu – gigantického sumce o délce 274 centimetrů! Tohle je opravdová fantazie! A dechberoucí úlovek. Rybářovi na dálku posíláme velkou gratulaci. Ten sumec je skutečně fantastický! Gigantické tělo s obrovskou mordou budí velký respekt a úctu! Famózní ryba!

Kde byl sumec uloven? Podle dostupných informací rybář obrovskou rybu přelstil na francouzské řece Tarn. Jde o 375 kilometrů dlouhý tok na jihu Francie. Řeka protéká například městem Albi. Uvidíme, jestli se tento tok stane i v příštích letech vyhlášeným sumcovým revírem. Takhle, v téhle řece velcí sumci jsou…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Nový světový rekord kapra! V Maďarsku ulovili lysce o váze 49 kilogramů!

admin | přečteno: 15647x | 21.10.2017 | Žádné komentáře

Světový rekord kapra byl opět překonán. V Maďarsku ulovili neskutečného lysce …

Výzva Jakuba Vágnera: Slavný rybář chce prosadit rybolov od 4 do 24 hodin po celý rok!

admin | přečteno: 16861x | 18.10.2017 | 2 komentáře

Povinná denní doba lovu v podzimní nebo jarní části sezóny patří …

AKTUÁLNĚ: Prodejci kaprů zuří! Prodej vánočních kaprů komplikuje EET! Bude méně stánků?

admin | přečteno: 4909x | 18.10.2017 | 3 komentáře

Čas prodeje vánočních kaprů se nezadržitelně blíží. Spousta rybníků se …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *