skingbranding-banner

Jarní chytání kaprů: Ochucená kukuřice? Ano nebo ne?


lk_baits_kapr

Jaro je tady! Konečně! Hromada rybářů „probudila“ rybářské nádobíčko ze zimního spánku a vyrazila k vodě. Na co ale chytat? Spousta rybářů bezesporu na háčky napichuje TOP nástrahu na kapry – kukuřici. Ale! Někteří rybáři chytají na klasickou kukuřici ze supermarketů, jiní ovšem sázejí na ochucená kukuřičná zrníčka. Co je lepší? Na to se podíváme v tomto článku… 

krasa_lukas_kaprKlasická kukuřice ze supermarketů je při jarním chytání kaprů jistě výbornou nástrahou. Tato kukuřice z plechovky je totiž nádherně měkká, navíc i levnější značka nabízí luxusní, výrazně žluté zbarvení, které láká kapry k záběru. A 350 gramové balení kukuřice od „nejznámější“ firmy vyjde na nějakých 30 až 35 korun. Paráda!

Jenže! Kukuřice „ze supermarketů“ jednoduše nemůže mít to, co má kukuřice z produkce lk_baitsrybářských firem. Právě rybářské firmy v dnešní době vyrábí silně nadipovanou kukuřici, která nabízí velmi intenzivní vůni. A to rybář potřebuje! Právě vůně je jednou z nejdůležitějších „součástí“ úspěšné nástrahy, která rozhoduje o (ne)úspěchu při rybolovu.

Dává to smysl. Esence, které jsou napuštěny v kukuřici, jednoduše vytváří ve vodním prostředí pachovou stopu. Stejně jako například krmné směsi nebo jiné ochucené nástrahy. A právě proto jsou tato „lákadla“ tak účinná. Kapři, ale i další kaprovité ryby, na tyto čichové a chuťové podněty velice dobře reagují. A toho musíme při jejich lovu využít! Neplatí to vždy, ale ochucená a intenzivně vonící kukuřice prostě slibuje více záběrů…

 

Ochucená kukuřice Bait-Tech Super Sweetcorn

kukuřiceCena: 57 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

Tuhle nástrahu od firmy Bait-Tech prostě milujeme! Proč? Kukuřice od této společnosti je namáčená v silném dipu, který je vsáklý do každého zrníčka kukuřice. Díky tomu tato nástraha vytváří ve vodním prostředí opravdu silnou pachovou stopu. Výborné je, že tato kukuřice je namáčená ve sladkých dipech (scopex, jahoda, tutti frutti), tudíž právě tato kukuřice je velmi vhodná při jarním lovu kaprů. Úspěch při chytání na tuto kukuřici je prostě zaručený!

Kromě silného dipu tato kukuřice od firmy Bait-Tech ještě nabízí i výrazné zbarvení. Díky tomu jdou zrníčka velice dobře vidět i na tmavém nebo zarostlém dně. Proto tuto kukuřici lze použít jak pro samotný lov (nastražení na háček/pod háček), tak i při vnadění ryb. Ano, pokud dáte do sypké krmné směsi několik ochucených zrníček, pak celé krmení výrazně vylepšíte. Vyzkoušejte to!

Kukuřice od firmy Bait-Tech je na e-shopu Chyť a pusť k dostání v příchutích scopex, jahoda a tutti frutti. Tato ochucená kukuřice se prodává v praktických, 300 gramových plechovkách za velmi výhodnou cenu. Pokud si chcete na jaře zachytat krásné kapry, pak po této kukuřici sáhněte. Je vynikající!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

LK Baits Bondule Corn

kukurice_lk_baitsCena: 67 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: Při objednávce nad 1000 korun zcela ZDARMA!

O téhle ochucené kukuřici od společnosti LK Baits jsme v minulosti již psali. Ale ono to jinak nejde. Právě tato ochucená kukuřice od mistra Lukáše Krásy patří k těm nejlepším na trhu. Pečlivě vybraná zrníčka kvalitní mléčné kukuřice jsou namáčená v exkluzivní esenci All Amino Nutric. Díky tomu má tato kukuřice opravdu silnou vůni a výraznou chuť. Tohle při lovu kaprů funguje naprosto perfektně!

Kukuřice LK Baits Bondule Corn se vyrábí v několika příchutích, jak sladkých, tak masových. Naší nejoblíbenější příchutí je Ice Vanilla. Právě tato příchuť je opravdu výrazná a při jarním lovu kaprů funguje vskutku parádně! Pokud se v následujících dnech chystáte na kapry, pak tuto nástrahu vyzkoušejte. Uvidíte, jak kaprům chutná!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

kapr-lukas-krasa

SVĚT BOILIES: Lov kaprů na konci léta. Jaké kuličky použít při lovu kapitálních kaprů?

admin | přečteno: 1125x | 22.08.2017 | Žádné komentáře

Lov kaprů na konci léta má svá specifika. Voda je …

kapr-fox

LETNÍ VÝPRODEJ: Brutální slevy na suprové oblečení FOX!

admin | přečteno: 1832x | 21.08.2017 | Žádné komentáře

Firma FOX je producentem špičkových výrobků. Tato společnost si dává …

kapr

RYBÁŘSKÝ TRH: Zaujalo nás! Špičkové hlásiče na ryby za pár korun!

admin | přečteno: 2551x | 17.08.2017 | Žádné komentáře

Rybářské hlásiče jsou v dnešní době velmi používanou pomůckou při lovu …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>