skingbranding-banner

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK: Rybáři natočili obrovského sumce albína na hladině. Nádhera!


Jen si to představte. Sedíte takhle na loďce uprostřed zarostlého rybníku a najednou na hladině spatříte jasně zářící věc. Leckdo by si možná hned na první dobrou nepomyslel, že onen „objekt“ je trofejní sumec albín. Přesně tohle se ale stalo skupince rybářů na rybníku Sumčák. Kolem jejich loďky jen tak nerušeně proplouval nádherný sumec albín. A rybáři všechno natočili na video. Podívejte se na něj! Je to fakt zážitek…

Rybáři stojí na loďce a koukají se po hladině rozlehlého rybníku, když si náhle u zatopené překážky všimnou bílého obrysu. Sumec albín! A není to žádný drobeček. Je to nádherná ryba! Zlatý sumec odpočívá u zatopené překážky. Když se rybáři přiblíží, tak se sumec rozhodne, že jednoduše změní stanoviště. A prostě plave pryč. Přitom ale mine rybáře, které nerušeně podpluje. Sumec se tak rybářům představí v těsné blízkosti. Tohle je prostě nádhera!

Tip: Oficiální stránky rybníku Sumčák

Podle video záznamu tenhle sumík měřil okolo 150 až 160 centimetrů. Šlo tedy už o slušnou rybu. Přesto, v rybníku Sumčák, který leží nedaleko Karlových Varů, žijí i větší zlatí sumci. Ten největší z nich měří skoro 2 metry a váží přes 50 kilogramů. Více informací o této nádherné rybě zjistíte v našem textu Největší zlatý sumec v České republice? Tenhle krasavec měří 194 centimetrů a váží více jak 50 kilogramů. Přinášíme vám i fotogalerii nádherných zlatých sumců z rybníku Sumčák.

Tip: Oficiální stránky rybníku Sumčák

ZLATÍ SUMCI NA SUMČÁKU

 

Rybník Sumčák: Sumcařský ráj v západních Čechách

Rybník Sumčák. Jedinečná voda, která se rozprostírá nedaleko Karlových Varů. Tenhle rybník je ideální domovinou pro všechny tamní sumce. Proč? Rybník rybám nabízí celou řadu bezpečných úkrytů, a také spoustu výživné potravy. Rybník Sumčák je z velké části tvořen zatopeným lesem. Tohle je pro sumce prostě ta nejideálnější pevnost. Více informací o této vodě a lovu na ní naleznete na oficiálních stránkách rybníku Sumčák.

Redakce InRybar.cz

Foto: SUMCAK.CZ

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

VIDEO: Štika kousla rybáře do tváře, dalšího do ruky! Aneb zranění, které hrozí při lovu štik

admin | přečteno: 2021x | 18.11.2017 | Žádné komentáře

Některým videím se nechce ani věřit. Mnohdy je na nich …

SKANDÁL: Ostuda! Pražští rybáři čelí kritice! Aktivistům vadí kalendář s nahou ženou!

admin | přečteno: 2784x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Pražští rybáři čelí kritice za kalendář, na kterém je vyfocena …

NASAZOVÁNÍ: Do Orlíku bylo vysazeno 40 000 kilo kaprů! Rybáři vysazovali i dravce!

admin | přečteno: 2388x | 16.11.2017 | Žádné komentáře

Už i revíry Rady ČRS mají za sebou podzimní vysazování. …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *