skingbranding-banner

TROFEJNÍ SUMEC: Na Labi chytili sumce o váze 80 kilogramů! Podívejte se!


sumec

Nádherného sumce o délce 203 centimetrů a váze 80 kilogramů ulovil rybář Jiří Junek. Rybář tohoto trofejního sumce ulovil na Labi ve Svádově. Jde opravdu o krásnou rybu. Sumec na fotografii vypadá ve fantastické kondici – na těle ryby nejsou žádné známky zranění. Paráda! Podle slov samotného rybáře jde o jeho největší úlovek! Gratulujeme!

Přelstít tak velkého sumce nebylo jen tak. Rybářovi trvalo tři hodiny, než sumec zabral na jeho nástrahu. Nakonec ale ryba zabrala, takže rybář mohl změřit síly s nádherným sumcem. Jo, tahle námaha stála za to! Je to opravdu nádherná ryba. Rybář se tak za odměnu mohl s trofejním sumcem vyfotit.

sumecRybář Jiří Junek tvrdí, že v místech, kde ulovil tohoto nádherného sumce, žijí i větší kusy. Podělil se i o takovou historku, kdy mu zabral mnohem větší sumec, který mu vymotal celou cívku. A to i přesto, že na navijáku má pletenku na 80 kilogramů. Rybář připustil, že proti takovému sumci neměl nejmenší šanci.

Perfektní zprávou je, že rybář Jiří Junek po zhotovení několika snímků rybu pustil na svobodu. Takhle by to mělo vypadat! Za nás má tenhle rybář velký respekt! Ještě jednou gratulujeme!

 

Kde žijí největší sumci?

Není tomu zase tak dávno, co jsme na InRybar.cz vydali text o tom, kde žijí největší sumci na světě. Možná vás to překvapí, ale stopy o největších vousatých gigantech světa míří na Balkán. Například v Řecku ulovili sumce o váze 170, 180 a 195 kilogramů! Přečtěte si tento text o obrovských sumcích!

ČTĚTE TAKÉ: V Řecku chytili sumce o váze 170 kilogramů?! Aneb, kde žijí největší sumci světa?

Redakce InRybar.cz

FOTO: Facebook

Štítky:
Rubrika: Novinky

Nové články v rubrice

porybny

NOČNÍ KONTROLA: Porybní posbírali povolenky na Berounce. Rybáři chytali v noci

admin | přečteno: 17x | 29.06.2017 | Žádné komentáře

V nočních hodinách kontrolovali porybní s policisty rybáře na Berounce 3 v úseku …

krajina

Rybáři jsou čuňata! Některé revíry trápí výkaly. Budou se na nich zpřísňovat pravidla!

admin | přečteno: 1806x | 28.06.2017 | Žádné komentáře

Sezóna bivakování u vody je v plném proudu. Na březích revírů …

kapr

VIDEO: Česká rybářka „řádí“ ve Francii! Chytá tam obrovské kapry! Mrkněte se

admin | přečteno: 1064x | 27.06.2017 | Žádné komentáře

Známá rybářka Klára Osmančíková je momentálně ve Francii. A v této …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>